fb-icon.png
CZ | EN
Naši partneři
Garant soutěže, hlavní organizátor

logo_ascr.png

Partner, spoluorganizátor

logo_voc.png

Za podpory

logo_jihomoravsky-kraj.png logo_vinarsky-fond.png   vina_z_moravy.jpg

Znojmo

Soutěž "Sommelier Moravy" se koná pod záštitou ministra zemědělství

logo_ministerstvo-zemedelstvi

Mediální partneři

logo_wine&degustation.png

logo_sommelier.png

Partneři

Svaz vinařů ČR

NVC Salon vín

Hotel Regina  Hotel Galant

krasny-sklep-logo1.png

logo-merlot.png

pulltex-logo.jpg

voc-kravi-hora.jpg

logo_bacch.jpg

Seznam přihlášených 2018
kategorie junior

Příjmení JménoŠkola/zaměstnavatel
Nozdrovická Renáta SOŠ hotelových služieb a obchodu
Babicová Natálie Albrechtova střední škola p.o,Český Těšín
Babicová Nela Albrechtova střední škola p.o,Český Těšín
Baierová KristýnaStřední škola hotelnictví a služeb a VOŠ Opava, přísp. org.
Bártová MartinaHŠVP a OA Jeseník
Bergová Veronika Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram
Cekotová LucieStřední škola hotelnictví a služeb a VOŠ Opava, přísp. org.
Dolanská NikolaIntegrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114
Doubravská AdélaHotelová Škola Teplice
Farkašová Tamara SOŠ hotelových služieb a obchodu
Halík Adam Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, p.o.
Hetteš DavidS SOŠ Gos-Sk Trnava
Holčapková AnnaHotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Poděbrady
Iránková MarieStřední škola Brno Charbulova, příspěvková organizace
Lepková AnežkaHotelová škola, OA a SPŠ Benešovo nám. Teplice
Mančušková NikoletaSOŠ hotelových služieb a obchodu
Nixová Barbora SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s. r. o.
Palacková BiankaSOŠ hotelových služieb a obchodu
Peterková KateřinaStřední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, p.o.
Prejzová KateřinaHotelová Škola Teplice
Procházková EvaSOŠ Fortika
Štěpánek MichalSOŠ Fortika
Štěpánková NikolaStřední škola Brno Charbulova
Trubačová LudmilaStřední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace Charbulova 106 618 00 Brno

Seznam přihlášených 2018
kategorie profesionál

Příjmení JménoŠkola/zaměstnavatel
Bordácsová NatálieJustWINE Brno
Cekotová LucieStřední škola hotelnictví a služeb a VOŠ Opava, přísp. org.
Čížek TomášVinařství Málek, Valtice
Hanel TomášIMOBA, a.s. Farma Čapí hnízdo
Jarůšková AnetaMoravský sommelier®
Jeřábková MonikaNOVÉ VINAŘSTVÍ a.s
Lepková AnežkaHotelová škola, OA a SPŠ Benešovo nám. 1, Teplice
Mašek PetrBOHEMIA SEKT s.r.o.
Prokeš KamilKamil Prokeš vinařství
Varga RadovanVinařství Vichard
Velič PavolVinný bar s kavárnou Má úcta
Vrbová LibušeVinařství U Vrbů

Seznam přihlášených 2017

Příjmení JménoŠkola/zaměstnavatel
Babicová Natálie Albrechtova střední škola
Babicová Nela ASŠ Český Těšín
Baierová Kristýna SŠHS a VOŠ Opava, příspěvková organizace
Bartoszová MarieAlbrechtova střední škola
Dorušinec ErikSúkromná SOŠ Gos-Sk, Trnava
Hetteš DavidSúkromná SOŠ Gos-Sk, Trnava
Horová ŠtěpánkaHŠ, OA a SPŠ, Benešovo nám. č. 1, Teplice
Hrazdilová AnnaMasarykova univerzita
Iránková MarieStřední škola Brno Charbulova, příspěvková organizace
Lepková Anežka HŠ, OA a SPŠ, Benešovo nám.č.1, Teplice
Nixová Barbora Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Peterková KateřinaStřední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
Přibáň VladimírHotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Riecklová AnnaHotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Šefčíková EliškaStřední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
Štěpánková NikolaStřední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Touš MatějŽádný
Trubačová LudmilaStřední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Žďárská RomanaStřední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Seznam přihlášených 2016

Příjmení JménoŠkola/zaměstnavatel
Baierová Kristýna Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, příspěvková organizace
Čížová SoňaStřední škola společného stravování, Ostrava -Hrabůvka
DORUŠINEC ErikSúkromná SOŠ Gos-Sk
Hanzalová Klára Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Hlaváčková RomanaJazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
Holcová Tereza Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Hrazdilová AnnaStřední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Illek PřemyslStřední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Iránková MarieStřední škola potravinářská obchodu a služeb Brno Charbulova příspěvková organizace
Kawuloková PetraASŠ Český Těšín
Komůrková Zuzana Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Mádr DavidVindom degustační enoteca Brno
Nixová Barbora Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Procházková MarkétaStřední škola společného stravování, Ostrava -Hrabůvka
Pukowiecová VeronikaASŠ Český Těšín
Ruszová MonikaASŠ Český Těšín
ŠALLAIOVÁ Nina Súkromná SOŠ Gos-Sk
Valeš DominikSŠ a VOŠ cestovního ruchu, České Budějovice
Valeš DavidSŠ a VOŠ cestovního ruchu, České Budějovice

Seznam přihlášených 2015

Příjmení JménoŠkola/zaměstnavatel
Čížová Soňa Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, p.o.
Doubková AnežkaHotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Glogarová NikolaStřední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, p.o.
Hlaváčková RomanaSOU a SOŠ, Znojmo, s. r. o.,Přímětická 1812/50, Znojmo 669 41
Juránková ErikaSOU a SOŠ, Znojmo, s. r. o.,Přímětická 1812/50, Znojmo 669 41
Kawuloková Petra ALBRECHTOVA střední škola
Kořínková NikolaMaximus Resort, a.s.
Kusá KlaudiaSúkromná SOŠ Gos-Sk
Lhoťanová HanaALBRECHTOVA střední škola
Nixová Barbora SOU a SOŠ, Znojmo, s. r. o.,Přímětická 1812/50, Znojmo 669 41
Pekárková AlexandraHotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Procházková MarkétaStřední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, p.o.
Přibáň Vladimír Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Pukowiecová VeronikaALBRECHTOVA střední škola
Stano Ivan Súkromná SOŠ Gos-Sk
Stuchlíková Michaela SOU a SOŠ, Znojmo, s. r. o.
Šallaiová NinaSúkromná stredná odborná škola gastronómie, obchodu a služieb

Seznam přihlášených 2014

Příjmení JménoŠkola/zaměstnavatel
Bajtková PetraAlbrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
Balášová AlexandraStřední škola potravinářská, obchodu a služeb, Charbulova 106, Brno
Čížek TomášSekt Jan Petrák
Čížová SoňaSŠSS Ostrava- Hrabůvka
Fabian AdamSOŠ hotelových služieb a obchodu
Glogarová NikolaSŠSS Ostrava- Hrabůvka
Gregušík Boris SOŠ hotelových služieb a obchodu
Havetová Miriam SOŠ hotelových služieb a obchodu
Hlaváčková Romana SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Juránková Erika SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Komůrková Zuzana SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Kořínková NikolaStřední škola potravinářská, obchodu a služeb, Charbulova 106, Brno
Košíková KristínaSOŠ hotelových služieb a obchodu
Kovácsová Karin SOŠ hotelových služieb a obchodu
Kyselá AlexandraStřední škola potravinářská, obchodu a služeb, Charbulova 106, Brno
Michnová LenkaSOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Mizler DenisHotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Niemiec MichalAlbrechtova střední škola, Český Těšín
Nováková AnetaSŠSS Ostrava- Hrabůvka
Procházková Markétastřední škola Společného stravování
Sikorová PavlaAlbrechtova středí škola
Steinerová Eliška Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Stuchlíková Michaela SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Szabó MiroslavSOŠ hotelových služieb a obchodu
Takáč KamilSOŠ hotelových služieb a obchodu

Seznam přihlášených 2013

Příjmení JménoŠkola/zaměstnavatel
Bajtková PetraStřední odborná škola Český Těšín, příspěvková organizace
Buranská Renatawinebar, somelier
Čížek TomášSommelier na volné noze
Devátý DavidVyšší odborná škola Havířov s.r.o.
Fabian AdamSOŠ hotelových služieb a obchodu
Glogarová NikolaStřední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, p.o.
Hlaváčková RomanaStřední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Juránková ErikaStřední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Kalandříková PetraStřední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Kleiner JanStřední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava
Kleveta MartinSŠPOS Brno, Charbulova 106 Brno
Kořínková NikolaStřední škola potravinářská, obchodu a služeb Charbulova 106, Brno
Kovaczová Karin SOŠ hotelových služieb a obchodu
Matějková VeronikaStřední škola hotelnictví,gastronomie a služeb SČMSD,
Michlovský VáclavHLT – Interkulturní hotelová škola RETZ
Mizler Denis Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Mlečenkov Igor SOŠ hotelových služieb a obchodu
Niemiec Michal Střední odborná škola Český Těšín, příspěvková organizace
Nuchalíková ValérieStřední škola hotelnictví, gastrononie a služeb SČMSD, Šilheřovice
Procházková MarkétaStřední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, p.o.
Sikorová PavlaStřední odborná škola Český Těšín, příspěvková organizace
STAŇKOVÁ NikolaStřední škola hotelnictví, gastrononie a služeb SČMSD, Šilheřovice
Steinerová EliškaHotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Stuchlíková MichaelaStřední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Ševčík LukášVyšší odborná škola Havířov s.r.o.
Vondráček MarekSlezská univerzita v Opavě / Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné
Zwinger RobertStřední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava