fb-icon.png
CZ | EN
Naši partneři
Garant soutěže, hlavní organizátor

logo_ascr.png

Partner, spoluorganizátor

logo_voc.png

Za podpory

logo_vinarsky-fond.png   vina_z_moravy.jpg

Znojmo

Mediální partneři

logo_wine&degustation.png

logo_sommelier.png

Partneři

BS Vinařské potřeby

Svaz vinařů ČR

NVC Salon vín

Mladí vinaři

Hotel Galant

krasny-sklep-logo1.png

logo-merlot.png

pulltex-logo.jpg

logo_bacch.jpg
vinarstvi-lahofer.png

Bohemia sekt

Výsledky 2019

Kategorie Junior
  1. 1. místo Nikola Štěpánková, SŠ Brno Charbulova
  2. 2. místo Anna Holčapková, HŠ a VOŠ Poděbrady
  3. 3. místo Veronika Veselská, Střední vinařská škola Valtice
Kategorie Profesionál
  1. 1. místo Libuše Vrbová, Vinařství U Vrbů
  2. 2. místo Kamil Prokeš, Kamil Prokeš vinařství
  3. 3. místo Matouš Forman, Californian Wines a.s.

Ke stažení

Tisková zpráva 2019 (.pdf)
Tisková zpráva 2019 (.doc)

Výsledky 2018

Kategorie Junior
  1. 1. místo Hetteš David, Súkromná SOŠ Gos-SK, Trnava
  2. 2. místo Nixová Barbora, SOU a SOŠ SČMSD Přímětická, Znojmo
  3. 3. místo Štěpánková Nikola, Střední škola Brno Charbulova
Kategorie Profesionál
  1. 1. místo Prokeš Kamil, Kamil Prokeš vinařství
  2. 2. místo Velič Pavol, Vinný bar s kavárnou Má úcta
  3. 3. místo Vrbová Libuše, Vinařství U Vrbů

Ke stažení

Tisková zpráva (.pdf)
Tisková zpráva (.doc)

Výsledky 2017

  1. 1. místo Erik Dorušinec, Súkromná SOŠ Gos-SK, Trnava
  2. 2. místo Anna Hrazdilová, Masarykova universita
  3. 3. místo Barbora Nixová, SOU a SOŠ SČMSD Přímětická, Znojmo
  4. 4. místo David Hetteš, Súkromná SOŠ Gos-SK, Trnava

Ke stažení

Tisková zpráva (.pdf)
Tisková zpráva (.doc)

Výsledky 2016

  1. 1. místo Šallaiová Nina Súkromná SOŠ Gos, Slovensko
  2. 2. místo Komůrková Zuzana Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
  3. 3. místo Hrazdilová Anna Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
  4. 4. místo Hlaváčková Romana Jazyková škola, Znojmo

Ke stažení

Tisková zpráva (.pdf)
Tisková zpráva (.doc)

Výsledky 2015

  1. 1. místo Stuchlíková Michaela Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
  2. 2. místo Příbáň Vladimír Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
  3. 3. místo Juránková Erika Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
  4. 4. místo Doubková Anežka Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

Ke stažení

Tisková zpráva (.pdf)
Tisková zpráva (.doc)

Výsledky 2014

  1. 1. místo Juránková Erika, 4. ročník Hotelnictví, Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
  2. 2. místo Stuchlíková Michaela, 3. ročník Hotelnictví, Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o
  3. 3. místo Čížek Tomáš, Sekt Jan Petrák
  4. 4. místo Hlaváčková Romana, 3. ročník Hotelnictví, Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Ke stažení

Tisková zpráva (.pdf)
Tisková zpráva (.doc)

Výsledky 2013

  1. 1. místo Čížek Tomáš, Sekt Petrák
  2. 2. místo Juránková Erika, 3. ročník Hotelnictví, Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
  3. 3. místo Stuchlíková Michaela, 2. ročník Hotelnictví, Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
  4. 4. místo Vondráček Marek, Slezská univerzita v Opavě/ Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Ke stažení

Tisková zpráva (.pdf)
Tisková zpráva (.doc)